Nazilli Ayna Gazetesi

İZMİR BÜYÜKŞEHİR’DEN NAZİLLİ BELEDİYESPOR’A OTOBÜS JESTİ

İZMİR BÜYÜKŞEHİR’DEN NAZİLLİ BELEDİYESPOR’A OTOBÜS JESTİ
636
06 Haziran 2023 - 15:14

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Belediyespor’a otobüs hediye etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından Nazilli Belediyespor hizmetlerinde kullanılması amacıyla Nazilli Belediyesi’ne hibe edilen araç Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Programa Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanımız Kürşat Engin Özcan, Kulüp Yönetim Kurulu Başkanımız Ünal Önal ile yönetim kurulu üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.

Otobüsün hibe olarak kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek açıklamalarda bulunan Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Otobüsün ilçemizde kazandırılması sürecinde beraber hareket ettiğimiz Meclis Üyesi arkadaşlarımıza, mesai arkadaşlarımıza, değerli desteklerinden dolayı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tunç Soyer’e, İzmir Milletvekili Mahir Polat’a, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’e, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Bu araç Nazilli Belediyespor’umuz için çok anlamlı bir hediye oldu. Nazilli Belediye Meclisinden almış olduğumuz karar sonrasında yapılan görüşmeler neticesinde sayın milletvekillerimizin destekleri ile Nazilli Belediyemize akabinde kulübümüze kazandırmış bulunmaktayız. Nazilli Belediyespor büyük bir camia ve birden fazla spor dalında faaliyet gösteriyor. Sadece futbol değil basketbol, voleybol, halter, bayan futbolu ve güreş gibi birçok spor dalında faaliyetlerine devam ediyor. Kulübümüzde binlerce sporcumuz görev alıyor sportif faaliyetlerine devam ediyor. Bazı nedenlerden dolayı deprem gibi olağanüstü gelişmelerden dolayı otobüsün teslim süresi biraz gecikti ama bu işi takip eden yönetim kurulu arkadaşlarıma, ümit kardeşime çok teşekkür ediyorum. Tüm spor branşlarımızda kullanılacak bu araç sadece takımlarımız için değil bölgemizde faaliyet gösteren amatör takımlarımızın da kullanımında olacak ve belediyemizin de yükünü azaltacak. 2022 yılında değişen yasa ile birlikte bilindiği üzere Belediyeler, profesyonel futbol kulüplerine destek olamıyor. Bu kanun dikkate alındığında birçok problemimize destek olacak bu aracımız. İnşallah bizlerde spor için Nazilli’de oturan tüm hemşehrilerimiz için bu aracı kullanacağız” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Nazilli Belediyespor Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal’da yaptığı açıklamasında; “Camiamıza hayırlı olsun. Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanımız Kürşat Engin Özcan başta olmak üzere 15 ay beraber yol yürüdüğüm yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımıza, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Amacımız otobüsümüzü Store olarak kullanmaktı. Ama yaşanan bazı olaylar neticesinde yazışmalar ve deprem gibi üzücü felaket sonrası anca bugün teslim zamanına denk geldi. İnşallah bu araç herkese, kulübümüze hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER