Nazilli Ayna Gazetesi

NAZİLLİ DAHA GÜVENLİ ve DAHA DÜZENLİ

NAZİLLİ DAHA GÜVENLİ ve DAHA DÜZENLİ
251
31 Mart 2023 - 10:11

Nazilli Belediyesi şehir genelinde yol işgali ve vatandaşlar için tehlike arz eden metruk bina yıkımlarına devam ediyor.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından titizlikle devam edilen metruk bina yıkımı ve yol düzenleme çalışmalarına; Yeni Mahalle 18 Sokak ile 235 sokak kesişimindeki yola işgali olan metruk bina yıkımı ile bir yenisi daha eklendi.

Asayiş ve trafik akışı açısından önemli
Yıkım çalışmasını Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Kaysal ile birlikte takip eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “ Yeni Mahalle 235 sokaktaki çalışmalarımızı takip eden aşamada 18 sokak ile kesiştiği noktada hem yola işgali hem de asayiş manasında sıkıntılar yaratan taşınmazın metruk bina kapsamında yıkımı ile ilgili olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bölge metruk bina yıkımının gerçekleştirilmesi sonucunda asayiş noktasında rahatlamış, güvenli aynı zamanda trafik akışının sağlanmasıyla vatandaşımızın kullanımı açısından iyi bir hale getirilmiştir. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MAHALLE SAKİNLERİ İSTEDİ BAŞKAN ÖZCAN GEREĞİNİ YAPTI

Yıkım çalışmasını Başkan Özcan ile birlikte takip eden Yeni mahalle muhtarı Ahmet Kaysal; Mahalle sakinlerimiz tarafından yıkılması talep edilen mahallemizin işlek noktasında bulunan metruk binanın yıkımı Nazilli Belediyesi ekiplerince Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ın da katılımıyla gerçekleştirildi. Taleplerimizin alınması sorunlarımızın giderilmesi hususunda her zaman yanımızda olan desteğini esirgemeyen Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak memnuniyetini dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet