Nazilli Ayna Gazetesi

EVDE EŞİNE BASILDI. İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

EVDE EŞİNE BASILDI. İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
667
16 Mart 2023 - 10:16

Kendi evinde başka bir kadınla eşi Pınar Alak’a yakalan İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak’ın eşi Pınar Alak’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, adeta gündeme oturarak olay oldu.

Pınar Alak sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, “Eşim olacak şahıs, partiden biriyle beni aldattı. Bugün evimde yakaladım. İkisini yakaladım. Uzaklaştırma alıp gerekli kamera görüntüleri, kriminal inceleme adli kurumlar tarafından yapıldıktan sonra paylaşım yapacağım. Benim Ahmet Alak ile hiç bir bağlantım kalmamıştır” paylaşımı sonrasında Ahmet Alak, İyi Parti İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AHMET ALAK İSTİFASINI İLAN ETTİ

Eşinin bu paylaşımının gündem konusu olmasının ardından Ahmet Alak da bir paylaşımda bulunarak, “Eşim Pınar Alak’ın 15.03.2023 tarihinde kendisine ait Facebook hesabından şahsımı karalayıcı açıklamaları bazı yerel haber sitelerinde haber olmak suretiyle kamuoyuna mal olmuştur. Eşimin tarafıma isnat ettiği suçlamalar gerçek olmayıp bu durumun tarafımca kabul edilmesi mümkün değildir. Bu hususta ki haklılığımı da Bağımsız Türk Yargısı huzurunda ispatlayacağımdan kimsenin zerre kadar şüphe duymasına gerek bulunmamaktadır.

İFADELERİ ALINDIKTAN SONRA ZATEN İFŞA EDECEĞİM BU KADINI’

Aralarındaki sorunu sosyal medya hesabından paylaşan Pınar Alak ise, “Arkadaşlar Arayan herkese cevap veremiyorum. Yalan haber yada iftira diye düşünenlere, böyle bir iftirayı asla yapmayacağımı yakın çevrem bilir. Her zaman eşimin yanında oldum. Panter gibi hep korudum kolladım. Güçlü bir kadınım. Bana yapılan bu ihaneti gözlerimle gördüm. Kamera kayıtları mevcut. Kişi partiden üye. Detayları emniyetle paylaşıp uzaklaştırma kararı aldım. Aldatıldım ve görüntüler net emniyette kişilerin ifadeleri alındıktan sonra zaten ifşa edeceğim kişiyi. Kadın evli. Evimde bildiğim kişiyle yapıldı bu haksızlık bana. Ama bitmedi, burada bitmeyecek . Her şeyin bedeli var” sözleri ile hem eşi Ahmet Alak ve kamuoyuna bilgilendirmede bulundu. Pınar Alak ayrıca sosyal medya hesabı üzerinden soyadını değiştirerek Pınar Aran yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER