Nazilli Ayna Gazetesi

NAZİLLİ’DEN 5 TIR 2 KAMYON YARDIM MALZEMESİ YOLA ÇIKIYOR

NAZİLLİ’DEN 5 TIR 2 KAMYON YARDIM MALZEMESİ YOLA ÇIKIYOR
197
06 Şubat 2023 - 20:24

HELAL OLSUN SANA NAZİLLİ

Nazilli Belediyesi ve Nazilli Kaymakamlığı tarafından deprem bölgesi için başlatılan kampanya kapsamında saat 20.00 itibariyle vatandaşlar yardımlarını ulaştırmak için Belediye Meydanı’na akın etmeye devam ediyor.

Yardım toplandığı haberini alır almaz Belediye Meydanı’na akın eden binlerce Nazillili, 8 saat gibi kısa bir sürede 5 TIR ve 2 kamyon dolusu malzeme topladı.

Akşam saatleri olmasına rağmen vatandaşların el birliği ile araçları doldurduğunu söyleyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yardım toplama süresi boyunca bir an olsun meydandan ayrılmadı.

NAZİLLİ YANINIZDA


Binlerce battaniye, çorap, yağmurluk, kışlık giysi, eldiven, bere, atkı, çocuk bezi, uyku tulumu, ayakkabı ve ısıtıcı yardımı yapan Nazillililer, kilolarca zeytin ve zeytinyağı getirerek ‘Nazilli Yanınızda’ yazılı notlarla araçlara yükledi.

Deprem bölgesine yardım için 5 TIR, 2 kamyon ve 22 tonluk paletli ekskavatör gönderdiklerini söyleyen Başkan Özcan; “Nazilli Kaymakamlığımızla birlikte başlattığımız kampanyaya vatandaşlarımız benzeri görülmemiş bir destek verdi. Allah herkesten razı olsun. Gelen haberlerle ciğerimiz yanıyor ancak bu zor günleri her zaman olduğu gibi yine birlikte aşacağız. Dileğimiz daha fazla can kaybı yaşamamak. Deprem bölgesindeki tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER