Nazilli Ayna Gazetesi

Başkan Özcan iftarda depremzede aileye misafir oldu

Başkan Özcan iftarda depremzede aileye misafir oldu
217
14 Nisan 2023 - 12:28

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, iftarını depremin ardından Adıyaman’dan Nazilli’ye gelen depremzede Felger ailesi ile açtı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, iftarını depremin ardından Adıyaman’dan Nazilli’ye gelen depremzede Felger ailesi ile açtı. Kahramanmaraş merkezli yüzyılın felaketi olarak yaşanılan depremin ilk anından itibaren deprem bölgelerine, Nazilli halkı ile birlikte bütün imkânları seferber eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İlimiz ile eşleştirilen Adıyaman ve farklı illerden gelerek Nazilli’de misafir ettiğimiz depremzedeler ile sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.

Adıyaman’dan Nazilli’ye gelen depremzede Felger ailesinin kaldıkları evde birlikte iftar yapan Başkan Özcan “Adıyaman’dan ilçemize gelerek hemşehrimiz olan Felger ailesi ile orucumuzu açtık. Acılarını dertlerini paylaştığımız kardeşlerimiz bu mübarek günde bizlerle sofralarını paylaştı. Her zaman depremzede kardeşlerimizin yanındayız. Yaraları hep birlikte saracağız. İlçemize misafir olarak gelen depremzede vatandaşlarımızın daha huzurlu bir hayat yaşamaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Rabbim soframızı bereketli birliğimizi daim, oruçlarımızı kabul eylesin” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet