Nazilli Ayna Gazetesi

ZİYA GÖKALP CADDESİ’NİN YILLARDIR BİTMEYEN ÇİLESİ SONA ERİYOR

ZİYA GÖKALP CADDESİ’NİN YILLARDIR BİTMEYEN ÇİLESİ SONA ERİYOR
283
30 Ocak 2023 - 12:54

Haftalardır gece gündüz demeden sahada incelemeler yapmaya devam eden ve ekiplerin çalışmalarını bizzat denetleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Turan Mahallesi’nde başladı.

İLK HAMLE BAŞLADI

Nazilli’nin yılladır el değmeyen ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı kritik bir bölgede faaliyetlere başladıklarını müjdeleyen Özcan, çalışmaların ilk hamlesi olarak Ziya Gökalp Caddesi’nin 19 Mayıs Bulvarı’ndan Devlet Demir Yolu’na kadar uzanan bölümünde yaklaşık 3 bin 700 metrekare alanın baştan sona yenileceğini kaydetti.

2 ETAP OLARAK YENİLENECEK

İlçenin kanayan noktalarından biri olan ve vatandaşların şikayetlerini sık sık dile getirdiği bölgenin, Nazilli Belediyesi’nin çalışmalarıyla rahat bir nefes alacağını söyleyen Başkan Özcan; “Bugün Ziya Gökalp Caddemizde çalışmalarımıza başladık. İlk etapta 19 Mayıs Bulvarı’ndan Devlet Demir Yolu’na kadar, 2. etap çalışmalarımızda ise Devlet Kara Yolu’na kadar olan bölümü modern ve uzun ömürlü olacak şekilde kaldırımları da dahil olmak üzere baştan sona yenileyeceğiz.  Çalışmalarından dolayı tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Nazillimize hayırlı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER