Nazilli Ayna Gazetesi

ŞAHİNBEY BESİCİLİK’TEN HER BÜTÇEYE UYGUN KURBANLIK

ŞAHİNBEY BESİCİLİK’TEN HER BÜTÇEYE UYGUN KURBANLIK
3.194
09 Haziran 2023 - 17:37

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, Nazilli’de 50 yıldan bu yana kurbanlık ve adaklık satışı yapan Yılmaz Keloğulları ile oğulları Şahin ve Efekan’dan bayram öncesi uyarı geldi. 

 Vatandaşların kurbanlık ve adaklık alırken mutlaka güvenilir yerleri tercih etmelerini söyleyen Yılmaz Keloğulları alacakları kurbanlıkları görerek almaları gerektiğini vurguladı. 

Herkesin bütçesine uygun kurbanlıkların bulunduğunu söyleyen Şahin Keloğulları, kurbanlık alımında son günlere kalınmaması gerektiğini belirtti. Şahin Keloğulları “Kurbanlık ve adaklık alımları bayrama birkaç gün kala artar. Şu an büyükbaş hayvan fiyatları yüksek olmasında dolayı vatandaşlar genellikle küçükbaş hayvanları tercih ediyor. Bu sebeple hem büyükbaş hemde küçükbaş kurbanlıklarımız yoğun rağbet görüyor” dedi. 

 Nazilli’nin meralarında özenle beslenen kurbanlıkların satışını yaptıklarını söyleyen Efekan Keloğulları ise %100 doğal besi ile beslenen kurbanlıkların kesimini yaparak pay ve hisse dağılımını da ücretsiz yaptıklarını dile getirdi. Kredi kartı ile satışlarının olduğunu söyleyen Efekan Keloğulları “Kurbanlıklarımız meralarda taze otlar ile besleniyor. Sürekli yayılıyorlar. Bu nedenle etleri çok lezzetli olur. Kurbanlık alacakların bu tarz ayrıntılara dikkat etmesi önemli” dedi.

Şahinbey Besicilik olarak Nazilli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun kuzeyinde bulunan dağların eteklerinde kurulu besihanelerinin olduğunu hayvanların doğal ortamda beslendiğini dile getiren Keloğulları kardeşler kurbanlık almak isteyenlerin 05334947380,  05396480217,  05387978603 numaralı telefonlardan kendilerine ulaşarak her bütçeye uygun kurbanlıkları görebileceklerini dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER