Nazilli Ayna Gazetesi

Nazilli Tarihe Tanıklık Edecek!..

Nazilli Tarihe Tanıklık Edecek!..
951
02 Mart 2023 - 14:17

ANTİKAYA MERAKLIYSANIZ BU MEZATI KAÇIRMAYIN

Bölgenin en görkemli ve büyük antika mezatı Nazilli’de yapılacak.

Nazilli El Sanatları ve Antika Sevenler Derneği tarafından organize edilen, elde edilecek gelirin tamamının depremzedelere ve amatör spora bağışlanmak üzere tertiplenen, 4 Mart 2023 Cumartesi akşamı hangar Cafe & Restoran’da gerçekleşecek olan büyük antika mezatı yapılacak.

Yaklaşık 2 ay öncesinden hazırlıklara başlanıldığını dile getiren dernek başkanı Murat Şimşek, bölgedeki en seçkin antikacıları davet ettiklerini, en nadide antik parçaları Nazilli halkı ile buluşturmak istediklerini dile getirdi.

MÜZAYEDEYE KATILIM ÜCRETSİZ OLACAK.

Antikaya meraklı herkesin bu müzayedeye gelmesini isteyen başkan Murat Şimşek, tarihe yakından tanıklık etmek isteyen herkesin ücretsiz olarak gelip müzayedeyi izleyebileceğini, hatta beğendikleri ürünleri arzu ettikleri taktirde pey verip yine ücretsiz müzayedeye katılım sağlayabileceğini belirtti.

Nazilli El Sanatları ve Antika Sevenler Dernek Başkanı Murat Şimşek “Nazilli’ye böyle büyük bir organizasyonu getirecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Nazillimiz tarihe yakından tanıklık edecektir. Türkiye’nin değişik illerinden seçkin Antikacıların katılımıyla en seçkin ve güzel antik eserleri halkımızla ücretsiz buluşturacağız. Eğer antikaya meraklıysanız, bu Cumartesi Hangar Cafe’de buluşalım. Nazilli tarihinin en büyük Müzayedesini en görkemli ürünleri, geçmişe dair en güzel anıları orada hep beraber yaşayalım. Sizleri asla pişman olmayacağınız, çok zevkli ve heyecanlı bir müzayedeye davet ediyorum “ diyerek sözlerini noktaladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet

bahsegel

bahsegel