Nazilli Ayna Gazetesi

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN STRATEJİK YOL HAMLESİ

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN STRATEJİK YOL HAMLESİ
284
27 Ocak 2023 - 16:45

Belediye Konutları, Cezaevi ve Hasköy’ü ilgilendiriyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Yıldıztepe’de her gün binlerce kişinin kullandığı belediye konutları bölgesinde stratejik bir hamle yaparak yol çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yıldıztepe Mahallesi 1469 Sokak’ta yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Bölgede yürütülen çalışmalar kapsamında eski toprak yolun stabilizesi yapılarak parke taşı ve bordür döşemeye hazır hala getirildi.

Nazilli’nin en büyük mahallesi olan Yıldıztepe’de her gün binlerce kişinin hem iş yeri güzergahında yer alan hem de gündelik yaşamında sık kullandığı yolun stratejik öneme sahip olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını dile getirdi.

Yaklaşık 2 bin 800 metrekare alanda yapılan faaliyetlerle Hasköy Mahallesi ile bağlantının da sağlanmış olacağını ifade eden Başkan Özcan; “Bu bölge ile ilgili vatandaşlarımızdan da yoğun bir talep vardı. Yolumuz açıktı ancak toprak olması sebebiyle yaya ve araç trafiği açısından sağlıklı değildi. Saha incelemelerimizin ardından hazırladığımız program çerçevesinde çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izniyle kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER