Nazilli Ayna Gazetesi

Nazilli Belediyesi Ova Yollarında Nefes Aldıracak

Nazilli Belediyesi Ova Yollarında Nefes Aldıracak
235
04 Ocak 2023 - 17:27

Nazilli Belediyesi ekipleri; Dualar Mahallesi’nde çiftçilerin yoğun olarak kullandığı yaklaşık 3 kilometrelik ova yolunda düzenleme çalışmalarına başladı.

Çalışmalar kapsamında üreticilerin tarlalarına daha rahat ulaşım sağlaması ve özellikle yağışlı dönemlerde mağdur olmaması için Dualar başta olmak üzere Pirlibey, Mescitli ve Yazırlı Mahallelerinin güzergahında yer alan yaklaşık 3 kilometrelik hatta düzenleme çalışmalarına başlandı. Baştan sona genişletilen ova yoluna akabinde mıcır serildi.

“ÇİFTÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Dualar Mahallemizden başlayıp, Menderes nehrine kadar inen Pirlibey, Mescitli, Yazırlı ve Dualar’lı çiftçilerimizin yoğun kullandığı 3 kilometrelik ova yolunda çalışmalara başladık. Çiftçilerimize ve memleketimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

ÜRETİCİLER MEMNUN

Çalışmalarından dolayı Nazilli Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Dualar Mahallesi sakinleri, yıllardır tarlalarına gitmek için çektikleri çilenin sona ermesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER