Nazilli Ayna Gazetesi

GAMZE YOLCU METİN DUR DURAK BİLMİYOR

GAMZE YOLCU METİN DUR DURAK BİLMİYOR
593
15 Nisan 2023 - 13:20

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Adayı Gamze Yolcu Metin, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Nazilli’de birçok Sivil Toplum Kuruluşunu ziyaret eden Metin, gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Türkiye’de 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Seçimlerine sayılı günler kala siyasilerin çalışmaları hız kazandı. Cumhuriyet Halk Partisi’nden Aydın 6. Sıra Milletvekili Adayı olan Gamze Yolcu Metin, seçim çalışmaları kapsamında Nazilli’de bulunan birçok Sivil Toplum Kuruluşunu ziyaret etti.

Eğitim-Sen, Eğit-Der ve Eğitim-İş, ADD Nazilli Şubesini art arda ziyaret eden Gamze Yolcu Metin, üyesi olduğu Türk Anneler Derneği Nazilli Şubesi’nde anneler ile buluştu. Sempatik tavırları ve güler yüzü ile her kesmin gönlünü kazanan Nazillili kadın milletvekili adayı Metin, ziyaretlerinde STK temsilcileri ile samimi diyalog kurdu. Kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun olan Metin, STK temsilcileri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu

Sosyal medya hesabını da oldukça etkin kullanan Metin, “Toplumun her kesimiyle görüş alışverişinde bulunmak için saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir kadın olarak, bir anne olarak söz veriyorum. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek sunmak için hiç yorulmadan çalışacağım. İlgi, alaka ve desteklerinden dolayı değerli öğretmenlerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet