Nazilli Ayna Gazetesi

Bozyurt’ta 30 Yıl Sonra Yüzler Güldü

Bozyurt’ta 30 Yıl Sonra Yüzler Güldü
344
14 Ekim 2022 - 17:28

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN BOZYURT’TA YOL ATAĞI

Kentin dört bir yanında yol çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri, Bozyurt Mahallesi’nde yürütülen 2’nci etap faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Bozyurt Mahallesi’nde 1. etap yol yenileme, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlayan Nazilli Belediyesi ekipleri, 2. etap çalışmalarında sona yaklaştı.

Çalışmalar kapsamında Merkez Küme Evler, eski Bozyurt Mastaura yolunda parke döşeme işlemleri gerçekleştirildi.

“İÇİMİZ KIPIR KIPIR”

Bozyurt Mahallesi olarak yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Mahalle Muhtarı Mehmet Güler; “İçimiz kıpır kıpır. 30 yıldır yapılmayan yolumuz Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan tarafından yapıldı. Yolumuzun Bozyurt’a kadar devam edeceğinin sözünü aldık. İnşallah bunu da halkımıza güzel bir şekilde temin edeceğimize inanıyoruz” dedi.    

80 YIL YOLUNUN YAPILMASINI BEKLEDİ

Yol çalışmalarının haberini alır almaz belediye ekiplerinin yanına geldiğini söyleyen Mahalle sakinlerinden Nihat Ergüngör; “1939 doğumluyum. Doğduğum günden beri bu yolda tozdan topraktan geçilmiyordu. Şimdi muhtarımız ve belediye başkanımız sayesinde yolumuz yapıldı. Çok teşekkür ediyorum. Ömürleri bol olsun” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet

bahsegel

bahsegel