Nazilli Ayna Gazetesi

BAŞKAN ÖZCAN TALİMAT VERDİ KESTEL’DE YARIM ASIRLIK BEKLEYİŞ SON BULDU

BAŞKAN ÖZCAN TALİMAT VERDİ KESTEL’DE YARIM ASIRLIK BEKLEYİŞ SON BULDU
233
04 Ocak 2023 - 16:26

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kestel Mahallesi’nde 50 yıldır yapılmayı bekleyen istinat duvarı ve yol çalışmalarını tamamladı.

Nazilli Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde başlatılan hizmet seferberliği kapsamında Kestel Mahallesi’nde yarım asırdır yapılmayı bekleyen istinat duvarı ve yol çalışmalarını tamamladı.

Çalışmalar kapsamında 936 metreküp istinat duvarı inşa edilerek 306 metreküp derz yapıldı.

Faaliyetleri yakından takip eden Mahalle Muhtarı Yılmaz Sevinin; “50 senedir yapılmayan eski mezarlığımızın istinat duvarını Nazilli Belediyemiz bitirmiş durumda. Mezarlığımızın içerisinde türbemiz de var. Bunun yanında mezarlığımızın önünde bulunan yolumuz genişletilerek yaya ve araç trafiğine uygun hale getirildi. İleride yer alan diğer yolumuz da iş makinaları ile açıldı. Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan ve emeği geçen herkese şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

“HEYECANLIYIZ, GAYRETLİYİZ”

82 mahallenin tamamında eksiklerin giderilmesi için başlatılan hizmet seferberliğinin neticesinde Nazilli’nin hak ettiği yatırımlara bir bir kavuşacağını söyleyen Başkan Özcan; “Yapılan ve yapılacak olan çalışmalardan dolayı tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte heyecanlıyız, gayretliyiz. Ekip arkadaşlarımız seri bir şekilde çalışıyor, bir yandan eksik tespitleri yapıyoruz hemen ardından hizmet yapıyoruz. Hem merkez hem de kırsal mahallelerimizde hizmet ediyoruz. Hızımızı ve yoğunluğumuzu arttırdık, en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. inşallah kazandırılan yatırımlarla Nazillili hemşehrilerimizin yüzü gülecek” sözlerini kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER