Nazilli Ayna Gazetesi

Başkan Erden, geleneği bozmuyor / Sakin Şehirde Bisiklet Şenliği

Başkan Erden, geleneği bozmuyor / Sakin Şehirde Bisiklet Şenliği
240
18 Nisan 2023 - 15:28

Yenipazar Belediye tarafından düzenlenen bisiklet şenliği geleneği bozmuyor ve bisiklet şenliği de bu yıl devam ediyor.

Yenipazar Belediyesi, 30 Nisan Pazar günü bisiklet şenliği düzenleyecek. Şenlikte kura usulu belirlenecek 3 kişiye ise bisiklet hediye edilecek.

Yenipazar Belediyesi, Nisan ayının son gününde bisiklet şenliği düzenliyor. Belediye Başkanı Yüsran Erden’in geleneksel hale getirdiği bisiklet şenliği, 30 Nisan Pazar günü yapılacak. Şenlik, katılımcıların saat 10’da belediye meydanında toplanmasının ardından başlayacak. Bisikletseverler belediye meydanından Aşağı Dip Gölüne pedallayacak. Katılımcılara, Belediye tarafından varış noktası olan Aşağı Dip Gölünde kumanya dağıtılacak. Dönüşte ise belediye meydanında kura usulu belirlenecek 3 kişiye ise bisiklet hediye edilecek. Bu sebeple şenliğe katılacak olanlar 26 Nisan Çarşamba günü saat 17’ye kadar Yenipazar Belediyesine ismini yazdırmalı.

Şenliğe davet etti

Şenlikle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yüsran Erden, vatandaşları bisiklet  şenliğine davet etti. Başkan Erden, “Bisiklet çevreci, sağlıklı ve ekonomik bir ulaşım aracı. Bizler de ilçemizde bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla şenlikler düzenliyoruz. Göreve geldiğim zaman başlatmış olduğumuz bisiklet şenlikleri artık ilçemiz için olmazsa olmaz haline geldi. Her yıl Nisan ayında yaptığımız şenliği bu sene de 30 Nisan Pazar günü yapmayı planladık. Ayrıca bu sene kura usulu belirleyeceğimiz 3 kişiye bisiklet hediye edeceğiz. Ben tüm bisikletseverleri 30 Nisan Pazar günü belediye meydanında buluşmaya davet ediyorum” dedi.   

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet

bahsegel

bahsegel