Nazilli Ayna Gazetesi

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HIZLANDIRILMIŞ KPSS KURSUNA YOĞUN İLGİ

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HIZLANDIRILMIŞ KPSS KURSUNA YOĞUN İLGİ
354
04 Temmuz 2023 - 13:28

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) başvuran adaylar için düzenlediği hızlandırılmış hazırlık kursu yoğun ilgi görüyor. Kurslarda genel yetenek ve genel kültür deneme sınavları ile soru çözümleri yapılıyor. Eğitimler ise uzman eğitmenlerin katkılarıyla gerçekleşiyor. KPSS’nin gençlerin geleceğine yön verme açısında önemli bir dönüm noktası olduğunu hatırlatan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Gençlerimize destek olmaya, onların ihtiyaç ve taleplerine cevap vermeye devam edeceğiz” dedi.

Seviliyorsunuz başkanım

Fen Öğretmenliği son sınıf öğrencisi Elif Karaboğa, “Burada gün aşırı sınavlara gireceğiz. Sonrasında ise buradaki eğitmenlerle soruları çözeceğiz. Bunun çok katkısı olacağını düşünüyorum. Çünkü burada çözümlerin yanı sıra eğitmenler, kendi alanlarında anlatımlarda da bulunacak. Faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum. Evde deneme çözmek yerine burada çözeceğim. Sınav heyecanını burada atabileceğimi düşünüyorum. Bunun dışında kursta kitap takviyesi de yapılıyor. Şahsen ben beğendim. Bir daha çalışmama gerek kalmayacağını düşüyorum. Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum. Seviliyorsunuz başkanım” diye konuştu.

Öğretmenler tarafından desteklenmenin faydası farklı

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin, Kamu Personeli Seçme Sınavı için düzenlediği hızlandırılmış hazırlık kursu kursiyerlerinden Berke Sargın, “Özel eğitim mezunuyum. İlk sınavda kazanmayı hedefliyorum. Kendim de çalışıyorum fakat öğretmenler tarafından desteklenmenin faydası farklı. Bu kursun bu konuda faydalı olacağına inanıyorum. Bu hizmetinden dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

limanbet

limanbet