Nazilli Ayna Gazetesi

AK Parti İl Başkanı Ökten: İstanbul mitingini değerlendirdi

AK Parti İl Başkanı Ökten: İstanbul mitingini değerlendirdi
149
07 Mayıs 2023 - 20:56

“İstanbul mitingi 14 Mayıs’ın müjdesidir”

AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Büyük İstanbul Mitingi”ni değerlendirdi. Resmi rakamlara göre 1 milyon 700 bin kişinin katıldığı mitingin aynı zamanda 14 Mayıs seçimlerinin bir müjdesi olduğunu belirten Ökten, “Feraset sahibi bu aziz millet kararını vermiştir” dedi.

   Erdoğan’ın mitingde ki söylemlerine de yer veren AK Parti Aydın İl başkanı Gökhan Ökten,  “Cumhurbaşkanımız Erdoğan mitingde, ‘Terör örgütleri ile beraber gezen Kılıçdaroğlu’na biz bu vatanı böldürtmeyeceğiz. Geçtiğimiz asırda Vecihi Hürkuş’un gayretlerini gömdükleri Atatürk Havalimanı’na şimdi de TEKNOFEST’i gömmek istiyorlar. Gömdürmeyeceğiz’ diyerek alanı dolduran yüzbinlerce kişiye hitap etti. 14 Mayıs’ta milletimiz, 6’lı masa ve diğer ortakları HDP’ye gereken cevabı sandıkta verecektir” dedi.

  Aydınlılara 9 Mayıs Salı günü düzenlenecek olan Erdoğan mitingine davet eden Ak Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, Efeler diyarı Aydın’dan terör örgütünün uzantısı HDP ile iş birliği yapan başta CHP olmak üzere 7’li masaya meydandan cevap vermeye çağırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER