Nazilli Ayna Gazetesi

Ak Parti Aydın Gençlik Kolları’ndan Anlamlı 19 Mayıs Kutlaması

Ak Parti Aydın Gençlik Kolları’ndan Anlamlı 19 Mayıs Kutlaması
2.132
19 Mayıs 2023 - 13:17

Ak Parti Aydın Gençlik Kolları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı dolayısıyla 17 ilçede eş zamanlı olarak Atatürk sözleri içeren 20 bin kitap ayracını şehrin birçok noktasına astı.

Bu anlamlı kutlama vatandaşlardan tarafından olumlu karşılandı. Ak Parti Aydın Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın yazılı basın açıklamasında bulundu. İfadelerinde şu sözlere yer verdi.

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs Samsun yolculuğu milli mücadelemizin işaret fişeğidir. 104 yıl önce aldığımız işaret ve ruhla AK Gençlik olarak tam bağımsız Türkiye yolunda ilerlemeye milli benliğimize sahip çıkamaya devam ediyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, gençlere “Cumhuriyeti biz kurduk sizler onu yaşatacak ve yükseltecek olan sizlersiniz” diyerek gençliğe verdiği değeri ve güvenini belirtmiştir.

AK Parti yaklaşık 2 milyon genç üyesiyle Türkiye’nin en dinamik gençliğini içinde barındıran siyasi partidir. AK Parti gençliğin sesi olmuştur. Gençliğin temsil yeri AK Partidir.

AK Partili gençler olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı Hemen Şimdi diyerek Atatürk’ün bize emanet ettiği vatanımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 17 İlçemizde eş zamanlı olarak genç kardeşlerimiz için hazırlamış olduğumuz Atatürk’ün sözlerini içeren 20 bin kitap ayracını şehirlerimizin birçok noktasına astık.

19 Mayıs’ın 104’inci yılında, Samsun yolculuğuyla milli mücadeleyi liderliğinde bir eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER